preloader

Rezerwacja online

  Przyjazd

Przyjazd

  Wyjazd

Wyjazd

Wyczyść
Wybierz datę przyjazdu

Atrakcje

Nie zdecydowali Państwo jeszcze gdzie spędzą tegoroczny urlop? A może spontanicznie szukają Państwo miejsca na krótki wyjazd? Okolice naszej Willi Anna są zdecydowanie godne uwagi! Niezależnie od tego, czy planują Państwo swój wypoczynek spędzić w rodzinnym gronie razem z dziećmi czy może w perspektywie znajduje się pełen przygód wypad z grupą przyjaciół  niezapomniane atrakcje w górach czekają zarówno na dzieci, jak i na dorosłych. 

Obiecujemy, że w górach nikt nie zdoła się nudzić. Tutaj zarówno w lecie, jak i zimą, turyści mają zapewniony szereg ciekawych aktywności. Pomijamy już wspaniałe okoliczności przyrody i wiele miejsc stworzonych przez naturę, które bez wątpienia warto odwiedzić podczas pobytu w górach. Oprócz nich bowiem w Szklarskiej Porębie i okolicach nie brakuje miejsc kulturalnych, historycznych oraz rekreacyjnych, które spełnią wymagania zarówno młodszych, jak i starszych turystów. 

My ze swojej strony serdecznie zachęcamy Państwa do poznawania Szklarskiej Poręby. Pobyt w Willi Anna może być wzbogacony dodatkowymi atrakcjami, których w naszej okolicy nie brakuje. By ułatwić Państwu organizację wolnego czasu, zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie tych najciekawszych, uwzględniając jednocześnie oczekiwania osób pasjonujących się historią, kulturą, sztuką, jak również lubiących odpoczywać aktywnie. Atrakcje w górach, które Państwu polecamy, to m.in. miejsca, gdzie można obejrzeć sztukę teatralną, ekspozycję muzealną, a także zjechać na zjeżdżalni grawitacyjnej. Zadbaliśmy o to, by uwzględnić preferencje każdego, niezależnie od posiadanej kondycji fizycznej czy chęci na piesze wycieczki. Już dziś zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami oraz do zarezerwowania noclegu w naszej Wili!
 

Historyczne

 

Chata Walońska

 

To wyjątkowe miejsce pozwala powrócić do epoki piastowskiej, kiedy to pierwsi Walończycy zasiedlili tereny Gór Olbrzymich. Do dzisiaj wyjątkowość ich kultury i obyczajowości zachwyca nas swoją oryginalnością. Chata Walońska to miejsce przybliżające historię oraz pozwalające poznać obrzędowość ludzi, którzy do perfekcji opanowali sztukę wydobywania oraz obróbki cennych kamieni. Do dzisiaj opiekę nad tym miejscem sprawuje Bractwo, które troszczy się o kultywowanie wielopokoleniowej tradycji i przekazywanie jej najmłodszym.

 

Muzeum Ziemi

 

Stałą ekspozycję Muzeum tworzą tutejsze bogactwa - kamienie szlachetne i minerały, które niejednokrotnie przez tysiące lat skrywały się pod ziemią. To wspaniałe miejsce dla pasjonatów, którzy poszukują ciekawych egzemplarzy do swojej, prywatnej kolekcji mineralogicznej (muzeum prowadzi sprzedaż minerałów). Osoby odwiedzające to miejsce zyskają niepowtarzalną okazję obejrzenia najpiękniejszych egzemplarzy, sprowadzanych nie tylko z rozmaitych zakątków Śląska, ale również z odległych krajów, w tym m.in. z Kenii.
 

Sztuka

 

Teatr Nasz Michałowice

 

Dla tych, którzy cenią sztukę żywą, dostępną na wyciągnięcie ręki, doskonałą propozycją i atrakcją okaże się Teatr Nasz Michałowice - jeden z pierwszych prywatnych teatrów w kraju. Od wielu lat podejmuje on tematy trudne i aktualne jednocześnie, starając się spojrzeć na nie z zupełnie nowej perspektywy, czasem z dystansu, którego nam tak często brakuje. W przedstawieniach bez wątpienia nie zabraknie ani powagi, ani głębszej refleksji, ani też śmiechu, który pozwoli chociaż na chwilę oderwać się od codziennej monotonii.

 

Dom Carla i Gerharta Hauptamannów

 

W tym miejscu historia łączy się z obrzędowością i tradycją. Eksponaty tworzące stałą wystawę tutejszego muzeum, to zarówno dzieła bibliofilskie, jak również obrazy i dzieła hutnicze. Zostały w taki sposób zebrane, aby reprezentowały to, co dla Szklarskiej Poręby oraz jej okolic najbardziej charakterystyczne. Nie mamy więc najmniejszych wątpliwości, że odwiedziny w Muzeum okażą się ważnym punktem na turystycznej mapie oraz ciekawą atrakcją dla całej rodziny. Będzie to również sposobność na prześledzenie historii i kultury Karkonoszy od najdawniejszych czasów, aż po dzień dzisiejszy.

 

Dom Wlastimila Hofmana

 

To doskonałe miejsce dla tych, którzy od zawsze marzyli by móc podejrzeć warsztat prawdziwego mistrza. Dom Hofmana, zachowany niemal w stanie nienaruszonym, zdaje się zatrzymywać czas. W jego wnętrzu można odnaleźć wszystko, co tworzyło codzienność tego wyjątkowego poety i malarza. Czerpał on nauki od tak wielkich artystów, jak Malczewski lub Wyczółkowski, dlatego też przestrzeń jego życia tworzyła sztuka w najszerszym tego słowa znaczeniu. Możliwość przebywania w tak wyjątkowym domu dla wielu okaże się niezwykłą inspiracją i ciekawą przygoda.

 

Kamienny Krąg

 

Autorem tej prywatnej ekspozycji jest Zbigniew Frączkiewicz. Kamienny Krąg jest wyjątkowym miejscem, które bez wątpienia docenią osoby poszukujące sztuki nieszablonowej, reprezentującej światowy poziom. Skłania ona do głębszej refleksji, zachwytu nad formą oraz nad sposobem wykorzystania tworzywa. Nie przynosi jednak jednoznacznych odpowiedzi - jej zadaniem jest stawianie pytań. Kamienny Krąg jest więc ciekawym spotkaniem ze sztuką współczesną, która została doceniona m.in. prestiżową nagrodą Grand Prix (Kraków 1975 r.).

 

Dla całej rodziny

 

Park linowy

 

Park Linowy jest propozycją dla tych, którzy ciągle poszukują sposobu na spożytkowanie nadmiaru energii. Szereg punktów, platform oraz systemów wysokościowych tworzących to niezwykłe miejsce na pewno pozwoli sprostać oczekiwaniom tych najbardziej wymagających. Z atrakcji tej mogą też skorzystać osoby, które jeszcze nigdy nie mierzyły się z takim wyzwaniem. Pod okiem instruktorów będą mogły zdobywać nowe sprawności, doskonalić swoje umiejętności oraz technikę wspinania. Profesjonalny sprzęt oraz kadra instruktorska czuwają nad bezpieczeństwem wypoczywających w parku linowym gości.

 

Zjeżdżalnia grawitacyjna

 

Atrakcja tak dla turystów w każdym wieku! Zjeżdżalnia grawitacyjna to nie tylko szansa na pokonanie niezwykle zróżnicowanej, wzbogaconej łukami, uskokami oraz licznymi wzniesieniami trasy, ale również sposobność na zachłyśnięcie się pobliskimi krajobrazami, które z perspektywy pędzących po torach saneczek wyglądają zupełnie inaczej. Zjeżdżalnia grawitacyjna jest wspaniałą atrakcją dla wszystkich, którzy lubią skoki adrenaliny, pęd wiatru, prędkość oraz moc niekończących się emocji, które towarzyszą wszystkim zjazdom.

 

Dinopark

 

Niezwykły Dinopark to z jednej strony wejście w świat prehistorii, z drugiej - niezwykła przygoda rozbudzająca wyobraźnię. Emocje, atrakcje oraz niespodziewane spotkania czekają tutaj za każdym drzewem. Dinopark łączy edukację z zabawą oraz turystyczną przygodą. Zamienia zwykły spacer z drogę zdobywania nowych wiadomości, poznawania przeszłości, wzbogaconą spotkaniami z wyjątkowymi gatunkami reliktów przeszłości. Jest niepowtarzalną okazją do tego, aby całą rodziną cofnąć się w czasie o kilka milionów lat.

 

Wioska indiańska

 

Wejście do Wioski indiańskie to okazja do zanurzenia się w przygodzie. Liczne atrakcje dla dzieci w każdym wieku pozwolą im nie tylko poznać kulturę indiańską, ale również opanować podstawowe umiejętności, którymi każdy członek plemienia Canoe powinien władać - w tym m.in. strzelanie z łuku. Wzbogaceniem pobytu mogą być również ciekawe programy edukacyjne, które dedykowane są najmłodszym. Należy zaznaczyć, że Wioska - zlokalizowana na Czarnym Szlaku - funkcjonuje jedynie w sezonie letnim (od maja do końca września).

 

Aktywnie

 

Ski Arena Szrenica

 

Ciekawe trasy i szlaki narciarskie - zarówno dla początkujących, uczących się jazdy na nartach, jak i wprawionych miłośników sportów zimowych. Nartostrada wyposażona jest w nowoczesny system dośnieżania, dzięki czemu w sezonie jest w stanie zapewnić narciarzom optymalne warunki zjazdu. Długie i zróżnicowane trasy sprostają oczekiwaniom amatorów oraz profesjonalistów. Jazdę po zmroku umożliwiają nowoczesne instalacje oświetleniowe, które zapewniają doskonała widoczność trasy (na wszystkich jej etapach).

 

Krucze Skały

 

Kompleks skalny, który budzi zachwyt i rozbudza chęć zdobywania. Zaspokoi pragnienia miłośników mocnych wrażeń, którzy będą chcieli zmierzyć się z mostem linowym rozpiętym nad przepaścią. Na górze granitowej, ponad trzydziestometrowej baszty, na szczycie Kruczej Skały, czeka na nich wyjątkowa i niepowtarzalna nagroda w postaci wspaniałego widoku. Osoby, którym ekstremalnych wrażeń będzie wciąż za mało - będą mogły zdecydować się na zjazd tyrolką (nad bezpieczeństwem zadba doświadczony instruktor).

 

Szlak Waloński

 

Doskonale przygotowana trasa o niewielkim stopniu trudności. Wzbogacona odpowiednim komentarzem (liczne tablice informacyjne) pozwoli nie tylko cieszyć się pięknymi krajobrazami, ale również zdobyć wiedzę związaną z kulturą, tradycją, obrzędowością i historią regionu. Liczne atrakcje turystyczne położone na szlaku pozwolą poznać architekturę charakterystyczną dla tego regionu, zobaczyć najpiękniejsze zabytki sakralne, najbardziej urokliwe, pełne ciszy i spokoju zakątki, których twórcą jest sama Matka Natura.

 

Termy cieplickie

 

Wspaniały kompleks basenowy, którzy przygotowany został z myślą o rodzinach lubiących aktywny wypoczynek. Na terenie Term Cieplickich relaksu zasmakują także osoby ceniące sobie spokój nowoczesnego SPA. Na niemalże 1200 metrach kwadratowych pływalni znajdują się zarówno zjeżdżalnie, huśtawki, leżaki wodne, jak również wiele innych atrakcji. Dla tych, którzy w SPA szukać będą wyciszenia, doskonałym rozwiązaniem będzie sauna, grota śnieżna, bicze wodne lub kompleksowy zabieg odprężającego masażu.

 

Materiał opracowny na podstawie
http://www.e-szklarska.com/wartozobaczyc.php
 
 

Opinie

Zobacz co o Nas mówią
To nie był mój pierwszy pobyt w Willa Anna, miejsce urokliwe, cisza, szum strumienia i starodrzewie. To nie był mój pierwszy pobyt w Willa Anna, miejsce jak zawsze urokliwe, położone w cichej części Szklarskiej Poręby, nad przyjemnie szumiącym strumieniem, otoczone starodrzewiem. Pan Bogdan bardzo pomocny,
10

To nie był mój pierwszy pobyt w Willa Anna, miejsce...

Przemysław

Zdecydowanie polecam , spokojna lokalizacja, blisko szlaki w Izery . Bardzo przyjemny gospodarz, wszystko było jak należ Bardzo klimatyczny wystrój , dużo odnowionych mebli , stare drewno
10

Zdecydowanie polecam , spokojna lokalizacja, blisko szlaki w...

Magdalena

Petarda czilałtu Wspaniała lokalizacja i niepowtarzalny klimat
10

Petarda czilałtu Wspaniała lokalizacja i niepowtarzalny klimat

Adam

10

Ida

9

paulina

Very cosy cottage surrounded by trees, peaceful and quiet. Has all the necessary equipment like toaster,coffee machine,hair dryer,cooker. Very friendly and helpful host.Everything was great,no complaints here.
10

Very cosy cottage surrounded by trees, peaceful and quiet....

Karolina

9

Piotr

Dom umiejscowiony w przepięknej i niezwykle spokojnej okolicy w otoczeniu drzew, z mile szumiącym strumykiem w pobliżu. Apartament urządzony przytulnie, z dbałością o detale. Kuchnia w pełni wyposażona (ekspres do kawy, czajnik, mikrofalówka, lodówka, płyta, zmywarka, niezbędne naczynia i garnki). Przemyślanie zaaranżowana łazienka, w której znajdziemy oprócz suszarki do włosów, suszarkę do ubrań i grzejnik. Idealne miejsce aby odciąć się od świata i w pełni zrelaksować.
10

Dom umiejscowiony w przepięknej i niezwykle spokojnej...

Justyna Usarek

Magiczne miejsce Dom umiejscowiony w przepięknej i niezwykle spokojnej okolicy w otoczeniu drzew, z mile szumiącym strumykiem w pobliżu. Apartament urządzony przytulnie, z dbałością o detale. Kuchnia w pełni wyposażona (ekspres do kawy, czajnik, mikrofalówka, lodówka, płyta, zmywarka, niezbędne naczynia i garnki). Przemyślanie zaaranżowana łazienka, w której znajdziemy oprócz suszarki do włosów, suszarkę do ubrań i grzejnik. Idealne miejsce aby odciąć się od świata i w pełni zrelaksować.
10

Magiczne miejsce Dom umiejscowiony w przepięknej i niezwykle...

Justyna

10

Aliaksei

9

Wejs

9

Sławomir

Chcę tu wrócić Piękna lokalizacja, niesamowity klimat, duży ogród, cisza, spokój, stylowe wnętrza, jak u babci. Skrzypiące schody i podłoga owszem, ale to dodaje obiektowi uroku. Nam w ogóle to nie przeszkadzało. Apartament Studio czysty i choć mały (dla nas wystarczający) wyposażony we wszystko co potrzeba. Pociąg turystyczny (jeden wagon), nie towarowy, jeździ raz na godzinę lub dwie, co w niczym nie przeszkadza. Willa usytuowana daleko od drogi głównej, wiec hałas samochodów nie dociera, za to pięknie szumi potok. Do lokalnego sklepu można iść spacerkiem przez las około 10 minut. Do centrum już dalej. Jeżeli do wypoczynku potrzebuje się ciszy, to tu zdecydowanie ona jest.
10

Chcę tu wrócić Piękna lokalizacja, niesamowity klimat,...

Daria

Piękne miejsce, cisza spokój, malownicza okolica.Zbyt krótki pobyt
10

Piękne miejsce, cisza spokój, malownicza okolica.Zbyt...

Krzysztof Słupianek

10

Natalia

10

PIOTR

Spokój, cisza, z daleka od miejskiego gwaru a jednak wszędzie blisko. Polecam.
10

Spokój, cisza, z daleka od miejskiego gwaru a jednak...

Piotr Zielinski

10

Rafał

Cisza, spokój, przytulny apartament i przepiękna okolica. Spacer nad strumieniem do miasta niezapomniany. Przemiły gospodarz. To nasz drugi raz, ja już tęsknię.
10

Cisza, spokój, przytulny apartament i przepiękna okolica....

Maria

An amazing place in the woods that gave us that feeling of visiting our grandparents! Loved the garden , the lake and the river outside the house. Our puppy had an amazing time and was not happy to get back in the car to leave... Will definitely come back!The grass was too green.... there is nothing not to like in a place like this
10

An amazing place in the woods that gave us that feeling of...

Foteini

excellent option for family time in beautiful place awesome place! apartments are cool with everything that can be needed on vacations-
10

excellent option for family time in beautiful place awesome...

Yjinia

Niestandardowość obiektu sprawia, że wspomnienia z wakacji zawsze będą wyjątkowe i wyróźniające się Lokalizacja bardzo fajna dla osób ceniących spokój, sporo przestrzeni w domu jak i w ogrodzie, można grilować słuchając głosów przyrody, z dala od miejskiego hałasuW sumie to wszystko mi się podobało
10

Niestandardowość obiektu sprawia, że wspomnienia z ...

Małgorzata

9

Eryk

Klidný balzám na duši Krásné místo, velice tiché a klidné. Potůček který teče kolem domu je balzám na duši. Celý dům má obrovskou duši a zajisté i historii která dýchá z každého koutu. Určitě se vrátíme, ale do většího pokoje.
9

Klidný balzám na duši Krásné místo, velice tiché a...

Margita

Urokliwe położenie.Jedyny mankament to brak patelni i skrzypiące łóżka ( ale za to wyglądające na łóżka z epoki, czyli XIX w).
10

Urokliwe położenie.Jedyny mankament to brak patelni i...

Magda

Miejsce zjawiskowe, klimatycznie i uroczo jak w domu u babci
10

Miejsce zjawiskowe, klimatycznie i uroczo jak w domu u babci

Basia

Klimatyczne miejsce, duży ogród . Apartament Studio malutki, ale dla osób potrzebujących jedynie noclegu w zupełności wystarczył. Kuchnia wyposażona dobrze.
9

Klimatyczne miejsce, duży ogród . Apartament Studio...

piotr

Świetne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego hałasu Świetna lokalizacja, cisza, słychać tylko szum strumyka, oryginalny nastrój, nawet rowery były dostępne w gratisieWszystko było ok
9

Świetne miejsce na wypoczynek z dala od miejskiego hałasu...

Małgorzata

śniadania mieliśmy we własnym zakresie ,kuchnia wyposażona w sprzęt,lokalizacja piękna,to byl nasz drugi i nie ostatni pobyt w tym urokliwym miejscu
10

śniadania mieliśmy we własnym zakresie ,kuchnia...

Sabina

10

Jędrzejczak

Jak najbardziej polecam! Uprzejmy gospodarz i fantastyczny klimat leśniczówki zlokalizowanej w ustronnej części Szklarskiej Poręby.Zbyt miękki materac, zbyt blisko torów kolejowych (na szczęście nasz pokój znajdował się w czesci domu wychodzącej na ogród).
9

Jak najbardziej polecam! Uprzejmy gospodarz i fantastyczny...

Jagoda

Willa Anna Styl. Położenie. Czystość. Wyposażenie. Cich. Wszystko wspaniałe.Osobne pokoje mogłyby mieć zamykane drzwi ale to drobiazg mało istotny.
10

Willa Anna Styl. Położenie. Czystość. Wyposażenie. Cich....

Anna

9

Mateusz

9

Mateusz

10

Tomasz

Przyjemnie Bardzo klimatyczne miejsce, w pięknej okolicy. W pokoju wszystkie niezbędne udogodnienia. Bardzo miły właściciel. Polecam!
9

Przyjemnie Bardzo klimatyczne miejsce, w pięknej okolicy. W...

Natalia

Wszystko było super jak dla mnie oraz mojej rodziny. Byłem zimą , temperatura w obiekcie mogła by być 2 stopnie wyższa.
9

Wszystko było super jak dla mnie oraz mojej rodziny. Byłem...

Dominik

9

Feehan

9

Henryk

10

Sabina

W ostatnich 3 latach byłem wielokrotnie gościem Willa Anna. Za każdym razem wspominam niezwykle mile moje pobyty od kameralnych rodzinnych po wypady większą grupą znajomych. Byłem i w zimie, i jesienią, i wiosną, niemal za każdym razem w innym apartamencie, rowerowo i narciarsko, z troskami życia mniejszymi i większymi .... za każdym razem jednak nie chciało się wyjeżdżać. To, wg mnie zasługa oczywiście samych gór i wyjątkowego położenia Willi Anna, ale również przemiłego i szarmanckiego Gospodarza Pana Bogdana oraz spiritus movens Właściciela Piotra. Mam nadzieję do ponownego zobaczenia ! P.S. Proszę o lobbowanie we władzach miasta Szklarska Poręba o stworzenie narciarskich tras biegowych w Białej Dolinie oraz ekologicznego transportu miejskiego !
10

W ostatnich 3 latach byłem wielokrotnie gościem Willa Anna....

Mariusz Lewandowski

Bardzo ciekawy budynek, ładne i urokliwe otoczenie.Niestety, z uwagi na wiek willi jest kłopot z dogrzaniem jej zimową porą. W łazience pomimo 2 dni grzania ledwo udało sie uzyskac 17st C
9

Bardzo ciekawy budynek, ładne i urokliwe...

Mateusz

10

Robert

10

Stanislav

7

Przemysław

listopadowy weekend w leśniczówce w Białej Dolinie dziękujemy za możliwość pobytu z naszymi pieskami ; piękna i spokojna okolica ; las na wyciągnięcie dłoni , szumiący strumień i pociąg ; przestronny apartament, cieplutko i czysto;szkoda, ze nie można rozpalić w kominku , zwłaszcza w listopadowy wieczór ; może należy przeczyścić komin;)
7

listopadowy weekend w leśniczówce w Białej Dolinie...

wioletta

Przytulnie jak u babci na wsi. Pokój był bardzo przytulny, jak u mojej babci na wiosce - czułem się jakbym wrócił do dzieciństwa) Pokój jest wyposażony we wszystko co potrzebowaliśmy - lodówka, zmywarka i inne udogodnienia. Do willi dotarliśmy, kiedy było już ciemno i padał deszcz. Jakież było to nasze zdziwienie, gdy rankiem zobaczyliśmy jak piękna jest przyroda! Oprócz kameralnego jeziorka, na terenie parku znajduje się urocza, mała rzeczka płynąca w dół.
10

Przytulnie jak u babci na wsi. Pokój był bardzo przytulny,...

ddubouski

10

Łukasz

10

Bronislaw

10

Dana

Wir haben wunderschöne Ausflüge in die Berge und ins Hirschbergtal unternommen. Das alte ortstypische Haus liegt abseits mit einem sehr schönen großen Garten, in dem sich mehrere Parteien unabhängig voneinander aufhalten können. Ein großer Teich mit altem Baumbestand macht den Garten besonders idyllisch. Insgesamt ist Haus und Garten sehr authentisch gestaltet. Ich liebe das Ambiente. Einfach, gemütlich und schön. Alte Holzmöbel wunderbar aufeinander abgestimmt, alte Bilder als Wandschmuck sehr gekonnt ausgewählt.Die Küchenutensilien könnten mehr sein. Aber wir sind gut zurecht gekommen.
9

Wir haben wunderschöne Ausflüge in die Berge und ins...

Hilka

Jesteśmy zachwyceni tym miejscem. Chcielibyśmy pokazać Szklarską Porębę przyjaciołom. Kiedyś wrócimy
9

Jesteśmy zachwyceni tym miejscem. Chcielibyśmy pokazać...

Anna

Klimatycznie i pięknie Miejsce jest klimatyczne, niestandardowe. Nie dla osób, które sodziewają się klasycznego standardu hotelowego. Klimat domowy.Co godzinę w dzień jeździ w pobliżu pociąg - tramwaj. Nie jest to wielki problem. W nocy jest cisza.
10

Klimatycznie i pięknie Miejsce jest klimatyczne,...

Marcin

Zaciszne i bardzo nastrojowe miejsce!
10

Zaciszne i bardzo nastrojowe miejsce!

Maja

10

Maciek

Dziękujemy za pobyt, Willa Anna kolejny raz pozytywnie nas zaskoczyła..To cudowne miejsce dla ludzi kochających góry, będziemy wracać..!!
10

Dziękujemy za pobyt, Willa Anna kolejny raz pozytywnie nas...

Maciej

Endroit calme et agréable près de la nature. L'accueil très souriant. Notre hôte est arrivé rapidement pour nous remettre la clé. C'est notre quatrième séjour dans la villa et nous aimons beaucoup l'atmosphère qui se dégage de la maison.La literie n'était pas très confortable. un des matelas était déchiré et les lits grinçaient !
9

Endroit calme et agréable près de la nature. L'accueil...

Vincent

To świetne miejsce dla kochających przyrodę, ciszę i piesze wędrówki. Zdecydowanie polecam wszystkim!
10

To świetne miejsce dla kochających przyrodę, ciszę i...

Bertold Román

9

Marie

*****
10

*****

przemysław mól

Krásna zahrada, vkusné zařízení, srdečný hostitel.
9

Krásna zahrada, vkusné zařízení, srdečný hostitel.

Marie

10

Anna Zawada

Klimatyczny budynek w odpowiedniej scenerii
10

Klimatyczny budynek w odpowiedniej scenerii

Arkadiusz

9

Kelm

10

Adrianna

10

Adrianna

Piękna okolica, klimatyczny stary dom ze skrzypiącą podłogą, dobra lokalizacja jako baza do pieszych wycieczek, duży, naturalny ogród wkomponowany w krajobraz z szumiącym strumieniem, miejsce przyjazne zwierzakom.Warto wybierać pokoje na górze, akustyka drewnianej konstrukcji robi swoje, a niestety nie można liczyć na kulturę innych gości, zwłaszcza tych z dziećmi.
10

Piękna okolica, klimatyczny stary dom ze skrzypiącą...

Adi

Czy może być coś lepszego niż las i strumyk za oknem? Pięknie położony i klimatycznie urządzony dom z bardzo sympatycznym, kulturalnym i pomocnym gospodarzem. Teren dookoła bardzo zadbany, ze stawem, pomostem, leżakami i miejscem na ognisko. Las i strumyk dosłownie za oknem- w takich okolicznościach przyrody poranna kawa naprawdę smakowała lepiej. Tak jak mówiłam Panu gospodarzowi odjeżdżając- magiczne miejsce
10

Czy może być coś lepszego niż las i strumyk za oknem?...

Anna

Dom z klimatem, urządzony w stylu odpowiednim do wieku. Byłam mile zaskoczona.
9

Dom z klimatem, urządzony w stylu odpowiednim do wieku....

Anna

było super lokalizacja wyposażenie klimatyczna aranżacja pomieszczeń otoczenie
9

było super lokalizacja wyposażenie klimatyczna aranżacja...

Wiesiek

10

Vadym

Zieleń, woda, strumień, który słychać siedząc na zewnątrz. Dostępne są leżaki, miejsce na grilla. Świetna bliskość szlaków w na Izery, jeśli ktoś jeździ rowerem górskim to qymarzone trasy na wyciągnięcie ręki. W domu klimatycznie, dużo miejsca, kominek. Bardzo udany wyjazd!Ciut skrzypiące łóżko, ale drugiej nocy można było się przyzwyczaić. Poza tym ok
9

Zieleń, woda, strumień, który słychać siedząc na...

Beata_bm

es war unheimlich erholsam und wunderschön gemütlich, Geschichtsträchtig, etwas Luxus/Wellness durch eine Sauna, alles da was man braucht, sehr netter Vermieterwar rundum zufrieden
9

es war unheimlich erholsam und wunderschön gemütlich,...

Tina

10

Bertold

Schönes altes Forsthaus, wunderbar ruhig gelegen, nettes kleines Skigebiet, tolle Langlaufmöglichkeit in der Nähe! Bogdan ist sehr freundlich und hilfsbereit, wir genossen unseren Aufenthalt im Winter 22!
10

Schönes altes Forsthaus, wunderbar ruhig gelegen, nettes...

Henning

10

Renata Wojtala

9

Iwona

Klimat wnętrz, idealna temperatura w środku, uroczy wygląd budynku i ogrodu z zewnątrz, pełne wyposażenie kuchni, wygodne łóżko, meble typu antyk, przemiły gospodarz.Z akustyką stropów w tego typu starych budynkach bywa różnie i trzeba liczyć na kulturę gości nad nami.
9

Klimat wnętrz, idealna temperatura w środku, uroczy...

Grzegorz

9

Sven

Przede wszystkim to miejsce ma niesamowity klimat. Stary budynek z XIX wieku, z duszą i historią. Dom pięknie i zgodnie z klimatem urządzony. Nasz apartament był bardzo przestronny, czysty, kuchnia świetnie urządzona, do tego stopnia, że chciało nam się piec i gotować
10

Przede wszystkim to miejsce ma niesamowity klimat. Stary...

Marta Masiak

Jak ktoś lubi stare stylowe domy to będzie bardzo zadowolony. Przedwojenna leśniczówka, trochę oddalona od centrum, cicho i spokjnie. Jest dużo przestrzeni, wygodnie i jest wszytsko co potrzeba do funcjonowania. Miły, kontaktowy gospodarz.
10

Jak ktoś lubi stare stylowe domy to będzie bardzo...

Wojciech

Very peaceful and scenic location. The atmosphere is cosy and provides a great place to unwind at the end of the day after exploring the mountains/slopes. The kitchen was well equipped along with the remainder of the house. The Sauna does not have a shower nearby to rinse yourself, although there is a pond it's difficult to access in the dark. The WiFi is slow but given the location this is to be expected.
9

Very peaceful and scenic location. The atmosphere is cosy...

Michael

10

DARIUSZ

Magiczny pobyt w górach Magiczny dom z duszą, wszystko czego potrzeba do komfortowego pobytu.
10

Magiczny pobyt w górach Magiczny dom z duszą, wszystko...

Joanna

10

Miłosz

Naturnah in einem alten Jagdhaus übernachten Der freundliche Vermieter wartete auf uns, weil eine Havarie unsere Räumlichkeit blockierte, und wir bekamen das Apartment Salon, sehr geräumig und im klassischen, feinen Jagdhausstil, schon etwas in die Jahre gekommen. Das Freigelände ist sehr attraktiv, mit Angelteich, Bach und Anschluss zu den Wanderwegen. Die Bahn fährt selten und ist kaum zu hören.Es ist halt dunkel, im Wald, viel Holz im Haus - das sollte man schon mögen.
10

Naturnah in einem alten Jagdhaus übernachten Der freundliche...

Ralf

10

Poznań

Wspaniała lokalizacja, blisko szumiącego potoku. Stary, stylowo wykończony, drewniany dom z duszą, Bardzo miła obsługa.
10

Wspaniała lokalizacja, blisko szumiącego potoku. Stary,...

Witek

Polecam, bliskość pięknej natury i klimat starej leśniczówki. Cudnie. bardzo urokliwe miejsce. Dookoła zieleń i piękna natura. Stawek, rzeczka, miejsce do grillowania. Mimo ze pociąg przejeżdżał bardzo, bardzo blisko, nie przeszkadzało to w komforcie ciszy i spokoju. Ciepło w pokojach. Wyposażenie kuchni bardzo dobre.Jama okazała się super lokum, ale ta toaleta za zasłonką jest tylko dla bardzo bliskich sobie osób
9

Polecam, bliskość pięknej natury i klimat starej...

Patrycja Artur

9

Agnieszka

9

Ireneusz

10

Zdzisław

Bardzo stylowe miejsce, w super otoczeniu. Gospodarz bardzo miły i pomocny. Polecam :)
9

Bardzo stylowe miejsce, w super otoczeniu. Gospodarz bardzo...

Natalia

Posto tranquillo, circondato dal verde, vicino alla ferrovie (pero assolutamente non un problema, perché treno passa piccolo e non si sente) in quel contesto ci sta e molto bello ☺️vicino appartamenti ci sono tanti tavoli e panchine o sedie per mangiare al aperto, non lontanissimo dal centro e dalla stazione ferroviaria, vicino ai boschi e percorsi sia per bici che anche per camminare
10

Posto tranquillo, circondato dal verde, vicino alla ferrovie...

Katazina Sosna

9

Natalia

Miejsce bardzo malownicze, położone wśród zieleni, idealny odpoczynek dla tych, którzy lubią odpoczywać wśród natury. Z tego miejsca można wyruszyć na wiele ciekawych szlaków pieszych i rowerowych, nie trzeba używać auta, blisko jest też na stacje kolejową. Dom jest zauważalnie i odczuwalnie bardzo stary ale też dobrze utrzymany. Apartament Kuka, jest wyposażony we wszystkie sprzęty kuchenne, jest też zmywarka, co wiele ułatwiało, jest też czysto i schludnie. Plac zabaw jest w średnim stanie, dla tych którzy wybierają się z dziećmi. Jest to bardzo ciekawe miejsce, ogród piękny, przy szumie strumienia można wspaniale odpocząć, ogromnym plusem jest położenie tego miejsca pod względem ogrodu ale też możliwości wyjść na szlaki. Właściciel pomocny, pozytywny, pięknie opowiadał i udzielał rad o tym gdzie pójść i co zobaczyć. Polecam odwiedzenie tego ciekawego miejsca :)
10

Miejsce bardzo malownicze, położone wśród zieleni,...

Monika Kwiecinska

10

Przemysław

Malowniczo położona leśniczówka, z klimatycznym, zadbanym ogrodem.W opisie apartamentu była wanna i miałam nadzieję - po długiej podróży - na relaksującą kąpiel. Niestety, na miejscu okazało się że wanna nie działa, gdyż - zdaniem właściciela - stanowiła zagrożenie covidowe...cóż - myślę, że w opisie apartamentu takie informacje powinny być ujęte. WI-FI praktycznie nie funkcjonuje - co było dla mnie sporą uciążliwością w wykonywaniu zdalnej pracy.
9

Malowniczo położona leśniczówka, z klimatycznym,...

Katarzyna

Bardzo ładnie położony obiekt, w środku lasu, ale dość bliska droga do sklepu przez las (ok. 5 minut). Na terenie obiektu dużo zieleni, miejsce na grilla i ognisko, zadaszony stół, pomost nad stawem. Wynajmowany przez nas pokój jama (2-os studio) miał niezalezne wyjście na zewnątrz. Samo studio dość małe, ale dobrze wyposażone (w aneksie kuchennym wszystkie naczynia, sztućce, garnki) i zadbane. Dość mały pokój, slabo działające WiFi, wilgotno w pokoju - brak możliwości wysuszenia ręczników po kąpieli.
9

Bardzo ładnie położony obiekt, w środku lasu, ale dość...

Martyna

Perełka ukryta wśród lasu. Spokój, cisza, klimatyczne pokoje. Świetnie wyposażony aneks kuchenny.
10

Perełka ukryta wśród lasu. Spokój, cisza, klimatyczne...

Magda

Mapa dojazdu

Zobacz jak dojechać
przewodnik po okolicy