Zarezerwuj Online

Willa Anna
ul.
Wolności 15
|
58-580
Szklarska Poręba, woj. dolnośląskie
+48 508 199 665, +48 75 717 22 44 | e-mail: info@willaanna.pl
 
 

Regulamin najmu oraz warunki pobytu

§1 Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy Regulamin został przygotowany w celu zapewnienia wszystkim Gościom Willi Anna w pełni komfortowych warunków pobytu.
 2. Wszyscy Goście korzystający z apartamentów Willi Anna zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu.
 3. Nieprzestrzeganie postanowień Regulaminu upoważnia właścicieli Willi Anna do wypowiedzenia najmu (przed końcem rezerwacji).

§2 Zasady wynajmu - rezerwacja i meldunek

 1. Rezerwacji apartamentu Goście dokonują drogą mailową lub telefoniczną. Szczegóły procedury rezerwacyjnej zostały opisane na http://www.willaanna.pl/warunki.html.
 2. Dokonując rezerwacji z 7-dniowym lub krótszym wyprzedzeniem Goście mogą skorzystać z ulgi rabatowej w wysokości 30% ceny standardowej pokoju (dotyczy tylko rezerwacji dokonywanych na min. 2 noce) - dotyczy wyłącznie "sezonu i poza sezonem" => szczegóły na http://www.willaanna.pl/cennik.html
 3. Opłaty za wynajem apartamentu obowiązują zgodnie z tabelą przedstawioną na stronie internetowej Willi Anna (http://www.willaanna.pl/cennik.html).
 4. W momencie przyjazdu gospodarz Leśniczówki Willa Anna pobierze od Klienta za pokwitowaniem, kaucję w wysokości 500 PLN/apartament (w formie blokady na karcie przy użyciu terminala płatniczego a przy braku karty pobrana będzie gotówka).
 5. Goście mogą również uzyskać szczegółowych informacji kontaktując się z pracownikami Willi Anna.
 6. Dokonując rezerwacji na okres 14 dni Goście mogą skorzystać z ulgi obejmującej darmowe 3 noclegi (płatność tylko za 11 noclegów) - dotyczy terminów przedstawionych w pkt. 2 §2 Regulaminu.
 7. Opłaty za wynajem apartamentu obowiązują zgodnie z tabelą przedstawioną na stronie internetowej Willi Anna. Goście mogą również uzyskać szczegółowych informacji kontaktując się z pracownikami Willi Anna.
 8. Do ceny apartamentu lub Studia doliczyć należy opłatę klimatyzacyjną, która zgodnie z Uchwałą Rady Ministra Szklarska Poręba wynosi 2,20 zł/dobę. Jest to opłata stała.
 9. Doba hotelowa rozpoczyna się od godz. 16:00 (dzień zameldowania) i trwa do godz. 10:00 (dzień wymeldowania).
 10. Gość ma możliwość przedłużenia swojego pobytu - taką chęć powinien zgłosić u Gospodarza przed upływem ostatniej doby wynajmu apartamentu. W takim przypadku cennik obowiązuje zgodnie ze standardowymi stawkami, przedstawionymi w tabeli opłat. Przedłużenie rezerwacji następuje jedynie wówczas, gdy apartament nie został wcześniej zarezerwowany przez kolejnych Gości.
 11. Willa Anna zastrzega sobie możliwość odmówienia świadczenia usług oraz wynajmu apartamentu osobom, które w trakcie poprzedniego pobytu w sposób rażący nie przestrzegały postanowień Regulaminu.
 12. W apartamentach Willi Anna obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania alkoholu, środków odurzających oraz palenia papierosów.
 13. Cisza nocna w Willi Anna obowiązuje między godziną 22.00 a 6.00.
 14. Goście Willi Anna mają do swojej dyspozycji w pełni wyposażony aneks kuchenny (znajduje się on w każdym apartamencie), na który składają się m.in.: płyta ceramiczna, lodówka, ekspres do kawy, mikrofalówka oraz czajnik elektryczny. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe - zabronione jest używanie w pokojach grzałek elektrycznych lub żelazek.
 15. Goście mają możliwość skorzystania ze specjalnej strefy rekreacyjnej oraz sauny, która znajduje się w ogrodzie (miejsce na ognisko oraz grilla).
 16. Goście Willi Anna mają stały, darmowy dostęp do sieci Internet (Wi-Fi).
 17. Willa Anna zapewnia swoim Gościom możliwość skorzystania z rowerów.
 18. Goście Willi Anna mają do swojej dyspozycji niestrzeżony parking samochodowy (w sumie: 6 miejsc parkingowych).
 19. Goście Willi Anna mają możliwość pozostawienia w holu bagaży w dniu wymeldowania z apartamentu.

§3 Dodatkowe usługi

 1. W celu zapewnienia Gościom optymalnych warunków pobytu, Willa Anna zdecydowała się rozszerzyć swoja ofertę o dodatkowe usługi, które pozwolą nam zadbać o maksymalny komfort naszych Gości.
 2. Goście mają możliwość skorzystania z:
  a/ tradycyjnej sauny,
  b/ pobytu krótszego niż 3 noce - opłaty przedstawione w cenniku obejmują pobyty na min. 3 noce; w przypadku pobytów krótszych Gości obowiązuje dodatkowa opłata (naliczana indywidualnie),
  c/ dostawki (koszt: 30 zł za każdą osobę).
 3. Na terenie Willi Anna mogą przebywać zwierzęta naszych Gości (przyjazd ze zwierzęciem należy zgłosić w trakcie rezerwacji apartamentu).

§4 Odpowiedzialność gości i hotelu

 1. Goście Willi Anna zobowiązani są do każdorazowego zamykania apartamentów w momencie ich opuszczania. Willa Anna nie ponosi materialnej odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w pokojach.
 2. Goście ponoszą materialną odpowiedzialność za wyposażenie apartamentów - w tym także wyposażenie aneksu kuchennego oraz łazienki.
 3. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące stanu technicznego wyposażenia apartamentu należy niezwłocznie zgłaszać obsłudze Willi Anna.
 4. Willa Anna nie ponosi odpowiedzialności za dzieci pozostawione bez opieki korzystające z części przeznaczonej do zabaw (tj. huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica etc.) a w szczególności w przypadku korzystania z pomostu i stawu.

§5 Postanowienia końcowe

 1. Rzeczy pozostawione w apartamentach Willi Anna (po wymeldowaniu Gości) są przechowywane w depozycie przez 3 miesiące
 2. Willa Anna ma obowiązek zapewnić Gościom optymalne warunki pobytu, zgodne ze swoimi standardami.
 3. Willa Anna ma obowiązek zadbać o:
  a/ bezpieczeństwo Gości,
  b/ w pełni profesjonalną obsługę, obejmującą także informację turystyczną.