Willa Anna
Willa Anna
ul. Wolności 15
|
58-580
Szklarska Poręba
+48 508 199 665
Główna | Apartamenty | Wyposażenie | Lokalizacja | Wyżywienie | Cennik | Regulamin | Atrakcje | Poradnik | Fotogaleria | Kontakt
 

Apartamenty

Jeżeli chcecie Państwo odpocząć w komforcie i wygodzie, Szklarska Poręba jest miejscem, które zapewni Wam dogodne ku temu warunki. Położone w Willi Anna apartamenty to prawdziwa oaza spokoju i wygody – wczasy u nas z pewnością będą dla Państwa udane. Jesteśmy pewni, że pobyt u nas zapewni wiele pozytywnych przeżyć.
Noclegi w naszej leśniczówce to gwarancja sprzyjających warunków, dzięki którym odpoczynek po męczącym, pełnym wrażeń dniu, stanie się jeszcze przyjemniejszy.
 
Pierwsze piętro
Z tego miejsca doskonale widać piękne krajobrazy, z których dumna jest cała Szklarska Poręba. Apartamenty znajdujące się na I piętrze to "Babcia", "Kuka" i "Studio". Są to pomieszczenia elegancko wyposażone, gwarantujące w pełni udane wczasy. Jesteśmy przekonani, że wygodne sypialnie zapewnią Państwu spokojne i niezapomniane noclegi w górskiej atmosferze. Zapraszamy do skorzystanie z tej wyjątkowej oferty!

Apartament "BABCIA" ok. 50 m2
dwa pokoje przeznaczone dla czterech dorosłych oraz dziecka.(2 pokoje dla 4/5 osób).
Rustykalny styl pokoju dziennego przywodzi na myśl dawne czasy. Znajduje się w nim łoże małżeńskie, solidna ława a także nowoczesny akcent – telewizor.
Aneks kuchenny zapewnia dostęp do lodówki, kuchenki elektrycznej oraz mikrofalówki.
W łazience mogą Państwo korzystać z eleganckiej wanny narożnej, natrysku, dwóch umywalek oraz WC.

Kliknij aby obejrzeć prezentację panoramiczną!Apartament "KUKA" ok. 60 m2
(dwa pokoje dla szeœciu dorosłych i dwójki dzieci).
Pokój dzienny utrzymany w stylu rustykalnym nadaje willi niepowtarzalny charakter. Pełen komfort zapewnia wygodna kanapa oraz dwa łóżka. Możliwość dostawki. Telewizor ma dostęp do telewizji satelitarnej.
Styl sypialni nawiązuje do tego, który obecny jest w salonie. Są one wyposażone w solidne, efektowne łoża małżeńskie, dzięki którym noclegi zapewnią pełne odprężenie.
Aneks kuchenny jest świetnie wyposażony – znajdą tam Państwo nowoczesną lodówkę, kuchenkę elektryczną oraz mikrofalówkę.
Obiekt posiada także łazienkę z natryskiem oraz WC.

Chcesz obejrzeć prezentację panoramiczną – kliknij tutaj!

Apartament "STUDIO"ok. 25 m 2

Studio jest to idealna propozycja dla pary lub małżeństwa z dzieckiem. 2 lub 3 osobowy pokój dzienny połączony z sypialnią.
Do dyspozycji również aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem.

Kliknij aby obejrzeć prezentację panoramiczną!Parter
Apartament "Salon" ok. 60 m2
Składa się 3 pokojów dla 2-3 osób.
Przestronny salon z kominkiem wyposażony jest w stylowe meble a także wygodne kanapy. Goście mają także dostęp do telewizji satelitarnej. Opcjonalnie – dostawka.
„Salon” posiada także sypialnię z dużym łożem małżeńskim.
Inne zalety tego miejsca do garderoba a także aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz elektryczną. Znajduje się tu także łazienka, a w niej – wanna narożna, natrysk oraz WC.

Kliknij aby obejrzeć prezentację panoramiczną!

Zapraszamy na wirtualny spcer po naszej Willi!


Plan parteru
Plan I piętra
Fotogaleria